LASER NA PRZEBARWIENIA, NACZYNKA, RUMIEŃ, TRĄDZIK RÓŻOWATY, FOTOODMŁADZANIE

LUMECCA InMode co to jest?

LUMECCA InMode to Hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP. Według lekarzy medycyny estetycznej jest obecnie najskuteczniejszym i najbardziej efektywnym IPL na rynku, dodatkowo bardzo bezpiecznym. Dwie długości fali pozwalają na laserowe usuwanie przebarwień i usuwanie naczynek jedną głowicą.

Na co?

Usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek laserem. Usuwanie przebarwień skóry i laserowe zamykanie naczynek na twarzy Laserem LUMECCA. Perfekcyjną cerą mogą pochwalić się tylko dzieci. I nawet one mogą już mieć pewne problemy, jak np. pękające naczynka. Natomiast wśród dorosłych bardzo niewiele osób może pochwalić się gładką i zdrową cerą o równomiernym kolorycie.

Unikalność IPL Lumecca Inmode to:

 • Nisko ciśnieniowa konstrukcja lampy ksenonowej, dzięki której uzyskano nowe wła­sności, niedostępne dla klasycznych lamp IPL.
 • 3,3kW/cm2 energii szczytowej. Typowo, w zmianach rumieniowych naczynka mają średnicę 10-100µm, zatem optymalny czas impulsu do usuwania rumienia to kilka milisekund. Możliwość uzyskania gęstości mocy do 3,3kW/cm2, przekłada się na czas impulsu rzędu 3-4ms, dla typowych parametrów stosowanych do usuwania  naczynek (10-12J/cm2). Znacząco zwiększa się w ten sposób ilość naczynek, które usuwamy w jednym zabiegu i rośnie całkowita skuteczność zabiegu. Klasyczne systemy IPL emitują impulsy rzędu 20-30ms. Uzyskiwanie czasów impulsów rzędu kilku ms zbliża system Lumecca™ Inmode do złotego standardu, jakim w usuwaniu naczynek jest laser barwnikowy.
 • 40% całkowitej energii w zakresie długości światła 500-600nm, paśmie najbardziej przydatnym dla usuwa­nia naczynek i przebarwień,  w tradycyj­nych IPL zawarte jest tylko 10-15%. Im więcej światła w lampie IPL ma długość fali w zakresie 500-600nm, tym niższa jest energia niezbędna do przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Przykładowo, typowa gęstość energii do skutecznego usuwania naczynek dla aplikatora Lumecca™ Inmode 515nm to 12J/cm2, podczas gdy dla klasycznych systemów IPL wynosiła ona 24 – 32 J/cm2.

Lumecca™Inmode umożliwia:

       Dzięki swoim cechom, Lumecca™ Inmode to system IPL wyróżniający się spośród klasycznych urządzeń. 
 • lepsze dopasowanie światła do usuwanych zmian naczyniowych i pigmentowych – naczynka o średnicy usuwanie 10-100µm, zmiany pigmentowe we wcześniejszym stadium (o mniejszym kontraście w stosunku do skóry), w czasie gdy jeszcze nie są widoczne dla nieuzbrojonego oka.10-100µm
 • większe bezpieczeństwo zabiegu – brak ryzyka oparzenia
 • wolniejszą degradację lampy.

Zauważalne EFEKTY !

Odkryj doskonałe rozwiąanie poprawiające cerę, zmniejszające niedoskonałości skóry i odmładzające o kilka lat.

Na jakim obszarze można wykonać zabieg

Lumecca może być stosowana na wszystkich obszarach ciała. Najczęściej zabiegi wykonuje się na: twarzy, szyi, dekolcie, nogach, rękach i ramionach.  

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Poprawę można zauważyć już po pierwszej sesji. Ilość zabiegów zależy głównie od stanu zmiany, którą chcemy usunąć.

Po jakim czasie widoczna jest poprawa

Poprawę widać już kilka dni po zabiegu. Po 1 do 2 tygodni skóra będzie miała wyraźnie młodszy wygląd. Poprawę na nogach w przypadku pajączków widać po 2 tygodniach. 

Piękna skóra w 10 dni!

Czy są jakieś skutki uboczne?

Większość pacjentów nie doświadcza żadnych skutków ubocznych. Jakakolwiek reakcja skórna zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin po zabiegu. Skóra jest wrażliwa na światło słoneczne zaraz po leczeniu. Zaleca się unikanie bezpośredniego światła słonecznego i opalania oraz stosowania kremów z wysokim filtrem UV. 

Jakie są odczucia w trakcie i po zabiegu

W trakcie zabiegu pacjent ma nałożone specjalne okulary chroniące oczy. Pomimo ich nałożenia może zauważyć błysk światła. Po zabiegu wystąpi lekkie uczucie ciepła i zaczerwienienie, które ustępuje po około 1 godzinie. W ciągu 24 do 48 godz. po zabiegu może wystąpić ściemnienie zmian pigmentowych. W ciągu następnych dni następuje ich złuszczenie. Zmiany naczyniowe bezpośrednio po zabiegu mogą być bardziej widoczne. Przez kolejne dni znikają. 

Lista przeciwwskazań:

 • ciąża i okres laktacji,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • skłonność do keloidów, zaburzenia gojenia się ran,
 • pacjenci z rozrusznikami serca lub innymi aktywnymi implantowanymi metalowymi urządzeniami w obszarze leczenia,
 • choroby przewlekłe: nowotwory, nieuregulowana cukrzyca,
 • wszelkie zabiegi chirurgiczne w obszarze leczenia w ciągu ostatnich 3 miesięcy,
  stosowanie leków immunosupresyjnych
 • stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ, np. środków zawierających ibuprofen) na tydzień przed i po każdej sesji,
 • aktywne zakażenia skóry o etiologii bakteryjnej, wirusowej oraz grzybiczej,
  stosowanie leków immunosupresyjnych.

Twarz, szyja, dekolt

Cena regularna 1300 zł
1000 zł

Sama twarz - pierwszy zabieg

600 zł

Sama twarz - drugi zabieg

500 zł

Sama twarz - trzeci zabieg

500 zł

Fotoodmładznie dłoni

400 zł

Fotoodmładzanie w PERFECT SKIN KOSZALIN.
Zapraszamy

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację 507-513-183 📞
Lubuszan 2
Koszalin

Dla bezpieczeństwa urządzenia medyczne i preparaty medyczne używamy zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zadzwoń teraz