NAJLEPSZY LASER na rynku – MOTUS AX

Dlaczego  coraz częściej decydujemy się depilację laserową

 

Ponieważ w obecnych czasach bardzo cenimy sobie komfort i wygodę.  Depilacja laserowa pozwala zaoszczędzić czas, przynajmniej kilkadziesiąt minut w tygodniu. Ponad to przyczynia się do lepszej kondycji skóry. Częste używanie żyletki i maszynki podrażnia ją, a niekiedy nawet uszkadza, wysusza i sprzyja zaczerwienieniu. Depilacja laserowa jest więc zabiegiem, nie tylko poprawiającym wygląd, ale i codzienne samopoczucie. Mamy kilka przydatnych informacji dla tych, którzy zastanawiają się nad depilacją laserową . Depilacja laserem aleksandrytowym to skuteczny i bezbolesny sposób na pozbycie się włosków.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów, zazwyczaj jest to minimum 6 zabiegów. Ponieważ włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu,  to z tego powodu konieczne jest powtórzenie zabiegu kilka razy.

WYBIERZ NAJLEPSZY LASER na rynku – MOTUS AX od firmy DEKA.

 

Laser wyposażony jest też dodatkowo w specjalny system chłodzenia, dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia skóry. Najlepszy czas na depilację laserową to jesień, zima i bardzo wczesna wiosna, kiedy do lata jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby wykonać kompletną serię zabiegów. 

 

Zabieg może być wykonany m.in. na:
✅brodzie,
✅wąsiku,
✅policzkach,
✅łydkach,
✅plecach,
✅pachwinach,
✅pośladkach,
✅ramionach,
✅brzuchu,
✅bikini.

Technologia aleksandrytowa

Technologia aleksandrytowa jest idealna dla wrażliwszych klientów. Laser aleksandrytowy jest całkowicie bezbolesny, a jego dodatkowym atutem jest fakt, że jest pośród laserów do epilacji najbardziej czuły na obecność melaniny w skórze. Dzięki temu jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób o bardzo jasnych włosach, a dodatkowo skraca odstęp pomiędzy poszczególnymi zabiegami ponieważ wychwytuje melaninę w mieszku włosowym już na fazie wczesnego anagenu. Dlatego nasz laser wygrywa z innymi.
Niektóre partie takie jak pachy czy bikini są wykonywane przez cały rok.

Przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i stosowaniu się do zaleceń po zabiegu, całorocznie można wykonywać również całe nogi, pośladki, klatkę i plecy.
Przerwy wakacyjne są szczególnie niewskazane na początku procesu depilacji, ze względu na konieczność zachowania odpowiednich odstępów między zabiegami .
Męska depilacja wielu osobom może się wydawać mało męska nic mylnego Panowie, depilacja laserowa to nie tylko babska sprawa. Męska depilacja jest nie tylko modna ale pomaga również lepiej zadbać o higienę. W naszym gabinecie Panowie mogą się czuć wyjątkowo i komfortowo a nasz kosmetolog zadba o wszystkie szczegóły. Depilacja laserowa u Panów daje spektakularne, trwałe efekty i jest idealnym wyborem zwłaszcza w obrębie klatki piersiowej, pleców czy pach.

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć przed zabiegiem i dlaczego tak ważne jest wybranie bezpiecznego gabinetu⁉️
Najistotniejszą sprawą jest przeprowadzenie wywiadu medycznego i wyeliminowanie przeciwskazań do zabiegu. Zabieg z użyciem laserów medycznych, może być wykonywany jedynie przez wykwalifikowany personel. W naszej Klinice bezpłatną konsultację przed zabiegową   przeprowadzi kosmetolog Ewelina Fil  – Lipińska🏆 – ekspert w dziedzinie depilacji laserowej, ponad 11 lat doświadczenia sprawiło, że Ewelina nie ma sobie równych. Należy pamiętać, że dobranie odpowiednich parametrów  gwarantuje większą skuteczność zabiegową i brak poparzeń. 

W Klinice Perfect Skin laseroterapeutka bardzo skrupulatnie zwraca uwagę na to jak skóra reaguje na laser oraz dokładnie sprawdza stan skóry po przeprowadzonym zabiegu. Laser aleksandrytowy MOTUS AX zapewnia maksymalne bezpieczeństwo co pozwala uniknąć  oparzeń czy strupków. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad depilacją laserową, zadzwoń do nas i umów bezpłatną wizytę.

Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piątku od  godziny 10:00 do 18:00. 

Zadzwoń teraz